Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen kryty |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
1-pokojowy Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Light Park, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Apartament o powierzchni 44 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.
Targ Miejski jest w tylko 1 km, a Most Hercilio Luz 950 m od tego apartamentu. Ze względu na dogodną lokalizację Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc, Lookout Square Hercilio Luz znajduje się w zaledwie 600 metrach. Centrum handlowe Beiramar leży w 1,1 km.
W tym apartamencie Goście mają do dyspozycji zewnętrzną część siedzącą i miejsce do pobytu dziennego z klimatyzacją. W obiekcie znajduje się 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.
Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc jest wyposażony w kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Przystanek Rua Felipe Schmidt to w małej odległości od obiektu. Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.
- Lokalne atrakcje
- Rosário Steps1,1 km
- Katedra1,2 km
- Public Market950 m
- Cruz e Souza Museum1,1 km
- Alfândega Square1 km
- Largo da Alfândega1,1 km
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz13 km
- Stacje kolejowe
- Main Bus Station1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
- Plaża
- Słoneczny taras
- Centrum fitness
- Basen z widokiem
Usługi
- Pralnia
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Faks/kserokopiarka
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc?
Na miejscu Goście Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc mogą zrelaksować się korzystając z krytego basenu. - ❓
Czy Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc obejmuje kuchnię?
Tak, Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc ma basen?
Flat-Apto - Completo Frente Parque Da Luz - Florianopolis-Sc dysponuje krytym basenem. - ❓
Czy ten apartament jest w niewielkiej odległości od dworca kolejowego?
Ten apartament oddalony jest o 20 min spacerem od Main Bus.